Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Pumps 6514451

nr 651 4451

Bea Szenfeld

(f. 1972), Sverige

Pumps, 'Whatever forever', Bea Szenfeld (f. 1972), 2008, Unika, handgjorda, storlek 38. Medföljande låda även gjord av designern. Pappersteknik, visades på utställning under modeveckan i Paris våren 2008

Kondition: slitage, skador

Bea Szenfeld, född 1972 i Polen, svensk modedesigner.

Utrop:

300 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 16 augusti 2010

Bea Szenfeld

Läs mer om Bea Szenfeld